מולטי טריינר ביתי

מולטי טריינר ביתי

מהו מולטי טריינר ביתי ומהם מאפיינו 

במקום לפנות זמן בבוקר או בערב לביקור בחדר הכושר, למה לא להביא אותו הביתה? בדיוק לשם מטרה זו נוצר המולטי טריינר, מכשיר המספק אימונים מגוונים לגוף, ואימון מקיף וכולל. כיוצא משמו, המכשיר הוא מכשיר אימון רב תחליטי המאפשר לחטב ולחזק קבוצות שרירים שונות וחלקים שונים בגוף בלי לצאת מהבית. 

 

גם אם אין בביתכם חדר כושר ביתי או אפילו מרחב רב, מולטי טריינר הוא מכשיר קומפקטי שלא תופס הרבה מקום ומשתלב בחדר ללא בעיה. בנוסף לכך שהוא אחד המכשירים הקומפקטיים ביותר לבית, מולטי טריינר מקצועי ביתי נחשב גם למכשיר הביתי היעיל ביותר בשל יכולתו להציע אימון גוף מלא. 

 

גם נסביר על היתרונות השונים של המכשיר, ונציג המלצות עבור תרגילים, מולטי טריינר מומלץ, ופירוט על מאפייניו. 

 

יתרונות המולטי טריינר 

  • מגוון רחב של תרגילים – במכשיר ניתן לבצע מספר רב של תרגילים המחזקים את השרירים, וניתן להתמקד בכמה קבוצות שרירים שונות בו זמנית. המכשיר מאפשר אימוני ידיים, רגליים, בטן, גב, וכיוצא מכך אימוני גוף מלא. יתר על כן, ניתן לגוון ברמת המשקלים על המכשיר כדי להקשות על השרירים ולהעלות את רמת האימון מאימון לאימון. גיוון במשקלים מאפשר אפקטיביות של האימון בטווח הארוך. 
  • ניתן לחלוקה – באמצעות המגוון הרחב של התרגילים המולטי טריינר הפך למכשיר שניתן לחלוק. בזמן שמתאמן אחד עושה תרגיל אחד עם רמת משקולות מסוימת, מתאמן נוסף יכול לעשות תרגיל אחר לגמרי עם רמת משקולות שונה. יתרון זה מושלם עבור אנשים שאוהבים להתאמן יחדיו וכשיש מספר אנשים בבית שמעוניינים להשתמש במכשיר. 
  • חוסך מקום וכסף – מפני שמולטי טריינר הוא מכשיר שמאפשר לעשות מגוון רחב של תרגילים המתמקדים בכל חלקי הגוף ונותנים אימון לכל הגוף, אין צורך בקניית מכשירים נוספים. מאותה הסיבה, אם אין ברשותכם חלל ביתי גדול לאחסן בו מכשירי כושר שונים, מולטי טריינר הוא המכשיר היחיד שתצטרכו. יתר על כן, כפי שמוזכר למעלה המכשיר קומפקטי ומתאים גם לחללים קטנים. 

 

מולטי טריינר – המלצות לאימונים 

  • לא לאמן רק את הידיים – לא מעט מהאנשים הרוכשים מולטי טריינר משתמשים רק במתקני הידיים משום שיש אין ספור תרגילים שונים שניתן לעשות לחיזוק הידיים במכשיר. עם זאת, זה הופך למשעמם לעשות רק אימוני ידיים וזה גם גורע מחיטוב הגוף כולו. הגוף יכול לאבד לאט לאט פרופורציה בגלל חיטוב של אזור אחד בלבד, לכן כדאי לאמן חלקים שונים בגוף. 
  • האם תרגילי בטן אפשריים – התרגיל מספק תרגילי בטן איכותיים ביותר, וגם תרגילי גב. המבנה של המכשיר יכול להטעות משום שרוב תרגילי הסטנדרטיים נעשים בשכיבה או על הרצפה, אבל גם בעמידה וישיבה ניתן לעשות תרגילי בטן מחטבים מעולה עם מולטי טריינר מקצועי מומלץ. 
  • בנייה הדרגתית – מולטי טריינר מאפשר בנייה הדרגתית של השרירים באמצעות העלאת משקל המשקולות, זהו מאפיין מאוד יעיל ושימושי של המולטי טריינר שכדאי לעשות בו שימוש. מדי שבוע מומלץ להעלות את המשקולות ולו במעט על מנת להפיק את המירב מהמכשיר. 
  • לא להתאמן לבד – אמנם לפעמים זה נראה מביך להתאמן עם עוד בן אדם, אבל זה גם יכול לספק מוטיבציה מעולה לשפר את הביצועים באימון. מול בן אדם אחר רבים מרגישים את הצורך לבצע תרגילים בצורה טובה ואפקטיבית יותר מה שמשפר את איכות האימון. כמובן שאם לא מרגישים בנוח בחברת עוד אדם זה לא הכרחי להתאמן יחדיו, אבל כדאי לנסות. 

 

מולטי טריינר מומלץ לבית

מולטי טריינר מומלץ מאתרנו הוא המולטי טריינר של חברת ENERGYM  דגם BL1.  המולטי טריינר הזה חדשני ביותר ומשתמש במנגנון הממנף את משקל גופו של המתאמן. מה שקורה במכשיר זה הוא שבמקום להשתמש במשקולות רגילות, משקל גופו של המתאמן משמש כמשקולת וזה הופך את האימון לאימון שבאמת מתמקד בכל חלק בגוף. 

 

בנוסף לכך, למולטי טריינר זה שכבת פלדה אובלאית עמידה, ריפוד אורתופדי לנוחות מירבית, רוב חלקיו מתכווננים, וכל החלקים בו עשויים מחומרים חזקים ועמידים שבנויים להחזיק גם תחת עומס וגם לאורך זמן. לפרטים נוספים על המוצר ולרכישתו, לחצו כאן. 

 

מי אנחנו? 

אדידס עומר היא חברה ותיקה ביותר בתחום שיווק מוצרי הספורט והינה זכיינית רשמית של רשת אדידס במדינת ישראל. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל מוצרי הספורט עליהם חלמתם, ממשחקים לגן ומכשירי אימון ביתיים ועד לפריטי אופנה כגון נעליים ובגדים. אמנם החברה היא זכיינית של אדידס אבל תוכלו למצוא אצלנו מגוון של מותגים חדשניים עם מוצרי ספורט מעולים. אם אתם מעוניינים לקרוא עוד, לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן