נעלי גברים במידות גדולות

נעלי גברים במידות גדולות

מציאת נעלים מידות גדולות לגברים לא חייבת להיות כזה סיפור גדול
האם יש משהו מתסכל יותר מלהגיע לחנות נעליים ולגלות שלא מחזיקים במלאי או בכלל את המידה שלנו? אנו מודעים היטב למצוקת בעלי כפות הרגליים הגדולות, כי גם אנחנו כאלו, ולכן החלטנו לכתוב את המדריך הבא למציאת נעלים מידות גדולות לגברים.

איפה מוצאים נעלי ספורט מידות גדולות לגברים?
גברים רבים בישראל שמחפשים נעליים מידות גדולות מגלים בצער רב כי דווקא ברשתות הספורט הגדולות, לא תמיד זמינה המידה שלהם במלאי או בכלל. במרבית המקרים, יכולים גברים במידת כף רגל גדולה, לאתר במקרה הטוב נעל במידה 45 כאשר מבחר הדגמים הזמינים במידה הזו מצומצם מאוד ביחס לאלו הנמכרים במידות הקטנות יותר. מה יעשו לנוכח המצב הבעייתי גברים שנועלים נעלי ספורט במידה 48 ומעלה? ימשיכו לחפש כנראה, או יתייאשו. אך אל דאגה - אנחנו כאן כדי להבטיח שמצב כזה לא יקרה.

למה קשה כל כך למצוא נעליים מידות גדולות גברים בארץ?
כל גבר ישראלי שניסה לקנות בשלב כזה או אחר נעל ספורט לגברים, מודע היטב למורכבות הנושא. מציאת נעל ספורט איכותית, נוחה ואסתטית שמתאימה לצורך הספציפי של הצרכן, אינה עניין בעייתי כל כך ביתר מדינות העולם. אז מדוע דווקא אצלנו אין מענה לגברים עם כפות רגליים גדולות? התשובה היא: ביקוש והיצע. הגבר הישראלי הממוצע הוא פחות גבוה מזה האמריקאי או האירופאי, ולכן הביקוש הכללי בארץ לנעלי גברים במידות גדולות, אינו מאוד גבוה. לכן המשווקים נמנעים מיבוא של נעלי ספורט במידות הגדולות במרבית הדגמים ומסתפקים ביבוא של מבחר דגמים מצומצם מאוד במידה 45 ומעלה, כדי למזער את הסיכון העסקי. כך הם מצמצמים גם את שטח האחסון לו הם זקוקים עבור הסחורה - צורך שהוא בסך הכל מתקבל על הדעת, כשלוקחים בחשבון את יוקר המחיה והנדל"ן המסחרי בארץ.

האם כדאי לרכוש נעלי ספורט גברים מידות גדולות בחו"ל או להזמין מחנות אינטרנטית בארץ?
גברים רבים בישראל שכבר "הבינו את הפרנציפ" ואמרו נואש לגבי מציאת נעליים גדולות בארץ, הרגילו את עצמם לרכוש נעלי ספורט במידה שלהם מחנויות בחו"ל במסגרת נסיעות שלהם או דרך בני משפחה, קולגות וחברים שטסים לחו"ל. ישנם גם גברים לא מעטים בארץ שמזמינים נעלי ספורט מידות גדולות מאתרי אינטרנט בחו"ל ובפרט מארה"ב או אירופה שבהן היצע נעלי הגברים (וגם הנשים) במידות גדולות הוא רחב הרבה יותר. הבעיה בהקשר זה היא שבשתי הקונסטלציות, אין אפשרות למדוד את הנעל המוזמנת באופן אישי. כך נוצר מצב שישראלי שקיבל נעל שהביאו עבורו מחו"ל או שהגיעה בעקבות הזמנה אינטרנטית, עלול "להיתקע" איתה אם אינה מתאימה לו, או להידרש לתשלום דמי משלוח יקרים על החזרה או החלפה של הנעל. הפתרון לבעיה זו, בא בדמות חנויות ספורט מקוונות בארץ, שמאפשרות ברוב המקרים החזרה והחלפה קלה בעלות מינימלית או חינם.

הפתרון: חנות נעליים מידות גדולות המתמחה בציוד ספורט
אצלנו בעומר ספורט, הוחלט לשים סוף למצוקת המידות בנעלי גברים ולהציע בחנות האינטרנט שלנו מבחר דגמי נעליים ספורטיביות הזמינות גם במידות 48 עד 53! אם אתם זקוקים לנעלי ספורט מידות גדולות לגבר, ודאי תשמחו לגלות את מבחר הדגמים שאנו מחזיקים במלאי גם במידה שלכם. בין אם אתם זקוקים לנעלי קט רגל מידות גדולות, נעלי כדורגל מידות גדולות או נעלי כדורסל מידות גדולות - בחנות עומר ספורט ממתינים לכם הדגמים החדישים, האיכותיים והיפים ביותר, ממבחר המותגים המובילים בתחום הנעלת הספורט. זאת בנוסף לנעלי הליכה מידות גדולות לגברים, נעלי ריצה לגברים במידות גדולות, ועוד.

אז איפה ניתן לקנות נעלי ספורט גברים מידות גדולות בארץ?
אם כמעט התייאשתם מרכישת נעליים במידה שלכם שגם יקלעו לטעמכם, הגיע הזמן לבקר בחנות omersport שמשווקת מזה כשלושה עשורים נעלי גברים מידות גדולות בצפון וכעת גם בפריסה ארצית באמצעות חנות האונליין. בקטלוג נעלי הספורט שלנו תוכלו למצוא נעליים של המותגים המובילים וביניהם נייקי, אדידס, ריבוק, ניו באלאנס, אנדר ארמור ואחרים - בשלל דגמים, מידות וצבעים ובהתאמה לענפי ספורט שונים.

לא הצלחתם לאתר את הנעל שבה אתם מעוניינים במידה שלכם או בכלל? צרו איתנו קשר טלפונית במייל או בווצאפ ונשמח לסייע!